Grand hotel Starý Smokovec

Hotel vás očarí dobovou architektúrou i moderným wellness centrom s bezplatným vstupom pre hotelových hostí. Vo wellness centre nájdete bazén, vírivku, fínsku saunu, parný kúpeľ a mnoho ďalších vymožeností.

Grand hotel Starý Smokovec

Grand hotel v Starom Smokovci

Hotel vás očarí dobovou architektúrou i moderným wellness centrom s bezplatným vstupom pre hotelových hostí. Vo wellness centre nájdete bazén, vírivku, fínsku saunu, parný kúpeľ a mnoho ďalších vymožeností.

Adresa: Starý Smokovec, 062 01 Vysoké Tatry
Telefón:+421 44 290 13 39
E-mail:reservation@grandhotel.sk

Ubytovanie
Grandhotel Starý Smokovec, je štvorhviezdičkový klenot Vysokých Tatier, ktorého história siaha až do roku 1904. V ich srdci – Starom Smokovci, na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje romantika minulého storočia a ponúka vám komfortnú základňu pre váš pobyt v Tatrách.

Urobte si radosť a nechajte sa bezstarostne rozmaznávať.

Zatvorte oči a predstavte si štýl a komfort, ktorý vám dovoľuje robiť všetko a zároveň neobmedzene oddychovať. Hovoríme o relaxačnej zóne Grand Spa a čerešničke na torte ponúkaných služieb – kulinárstve šéfkuchára Reštaurácie Lefèvre, ktorého zručnosti ocenili aj nezávislí hodnotitelia reštaurácií a hotelov a zaradili ho medzi Trend Top šéfkuchárov na Slovensku.

Reštaurácia Lefèvre
Štýlová reštaurácia pod krištáľovými lustrami. Užite si tradíciu starej éry stolovania, tzv. glošovaný večerný servis s obsluhou vo frakoch a bielych rukavičkách. Reštaurácia očarí každého gurmána cez svoje menu v štýle rakúsko-uhorskej kuchyne, inšpirovaná vzácnymi hosťami, ktorí v hoteli v minulosti prebývali.


Castro Café & Wilson Bar
Zaujímavosťou sú dobové recepty na Grand Sacher tortu, home-made cookies alebo vlastnoručne vyrábané pralinky z belgickej čokolády, ktorých recept a postup výroby hotel dedí a dáva ďalej už celé generácie.
Pohodlne sa usaďte do kožených kresiel pod obrovskými krištáľovými lustrami, alebo si svoje obľúbené miesto vyberte pri krbe či impozantných secesných oknách s krásnym výhľadom na park a tatranskú kotlinu.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.