Grand hotel Starý Smokovec

Hotel vás očarí dobovou architektúrou i moderným wellness centrom s bezplatným vstupom pre hotelových hostí. Vo wellness centre nájdete bazén, vírivku, fínsku saunu, parný kúpeľ a mnoho ďalších vymožeností.

Grand hotel Starý Smokovec

Grand hotel v Starom Smokovci

Hotel vás očarí dobovou architektúrou i moderným wellness centrom s bezplatným vstupom pre hotelových hostí. Vo wellness centre nájdete bazén, vírivku, fínsku saunu, parný kúpeľ a mnoho ďalších vymožeností.

Adresa: Starý Smokovec, 062 01 Vysoké Tatry
Telefón:+421 44 290 13 39
E-mail:reservation@grandhotel.sk

Ubytovanie
Grandhotel Starý Smokovec, je štvorhviezdičkový klenot Vysokých Tatier, ktorého história siaha až do roku 1904. V ich srdci – Starom Smokovci, na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje romantika minulého storočia a ponúka vám komfortnú základňu pre váš pobyt v Tatrách.

Urobte si radosť a nechajte sa bezstarostne rozmaznávať.

Zatvorte oči a predstavte si štýl a komfort, ktorý vám dovoľuje robiť všetko a zároveň neobmedzene oddychovať. Hovoríme o relaxačnej zóne Grand Spa a čerešničke na torte ponúkaných služieb – kulinárstve šéfkuchára Reštaurácie Lefèvre, ktorého zručnosti ocenili aj nezávislí hodnotitelia reštaurácií a hotelov a zaradili ho medzi Trend Top šéfkuchárov na Slovensku.

Reštaurácia Lefèvre
Štýlová reštaurácia pod krištáľovými lustrami. Užite si tradíciu starej éry stolovania, tzv. glošovaný večerný servis s obsluhou vo frakoch a bielych rukavičkách. Reštaurácia očarí každého gurmána cez svoje menu v štýle rakúsko-uhorskej kuchyne, inšpirovaná vzácnymi hosťami, ktorí v hoteli v minulosti prebývali.


Castro Café & Wilson Bar
Zaujímavosťou sú dobové recepty na Grand Sacher tortu, home-made cookies alebo vlastnoručne vyrábané pralinky z belgickej čokolády, ktorých recept a postup výroby hotel dedí a dáva ďalej už celé generácie.
Pohodlne sa usaďte do kožených kresiel pod obrovskými krištáľovými lustrami, alebo si svoje obľúbené miesto vyberte pri krbe či impozantných secesných oknách s krásnym výhľadom na park a tatranskú kotlinu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.