vysoketatry.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Šport, Športové potreby, náradie - Mesto Vysoké Tatry

Inzeráty 1-3 z 3

INZERCIA v Vysokých Tatrách

AKČNÉ OUTDOOROVÉ KAMERY

Dátum pridania: 10.5.2017

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a poradenstvo v oblasti satelitnej techniky od roku 1998. Zo začiatku sme začali s výrobou parabolických antén, a im príslušných komponentov, ako boli polárne závesy a motory k parabolám. Neskôr sme sa špecializovali na predaj satelitnej techniky. Čím sme odlišní? Od množstva predajcov sa líšime hlavne formou práce - osobným prístupom a individuálnym poradenstvom, predovšetkým v oblasti satelitnej techniky, ale aj v ďalších produktoch televíznej, či inej čiernej techniky. Našim zákazníkom ponúkame hotové satelitné komplety, ale vieme vyskladať zostavy aj podľa individuálnych požiadaviek. Čo všetko môžete nafilmovať akčnými kamerami? Pozrite si video: https://www.youtube.com/watch?v=zHXHwwqH__A Ponuku kamier nájdete na: http://www.tvsatnitra.sk/obchod/akcne-kamery/c-237.xhtml

AKČNÉ OUTDOOROVÉ KAMERY

Ušetrite 46 € na bežeckej obuvi, DOPRAVA Zadarmo

Dátum pridania: 24.4.2017

na tejto BEŽECKEJ TERÉNNEJ OBUVI INOV-8 RACE ULTRA 290 (S), Pôvodná cena 135 €, teraz 89 €. Už z názvu je jasné, aký level hry sa tu hrá. Celý koncept RACE ULTRA je vyvíjaný do ultratrailového prostredia. Doprava Zadarmo nad 69 €.

Ušetrite 46 € na bežeckej obuvi, DOPRAVA Zadarmo

Rybárska TELEVIZIA - Nová relácia

Dátum pridania: 13.7.2016

Rybárska televízia – niečo nové – niečo lepšie. S potešením oznamujeme širokej rybárskej verejnosti, že v sobotu 2.7.2016 sme spustili nový projekt, ktorý sme pripravili pre všetkých rybárov. Na stránke www.sports.sk sa objavila nová internetová relácia Rybárska televízia. Ohlasy na jej premiéru sú pre nás uspokojivé a na facebookovej stránke Rybárska televízia pribúdajú každým dňom jej noví priaznivci. Chceš sa podieľať na výrobe relácie? Máš nejaké informácie s ktorými sa chceš podeliť? Podarilo sa ti uloviť peknú rybu? Bol si svedkom otrávenej rieky? Neváhaj a kontaktuj nás na stránke Rybárska televízia alebo elektronickou poštou na adrese relacia@sports.sk. Sme tu pre vás všetkých. Nová relácia Rybárka televízia je dvojtýždenník a premiéru máte možnosť sledovať na www.sports.sk v každú druhú sobotu v ranných hodinách. To, ako sa nám darí, čo sme chytili, čo pripravujeme, ako aj termín najbližšej relácie, tak to všetko sa dozviete na FB stránke Rybárska televízia. Relácia je tvorená viacerými zaujímavými príspevkami, popretkávaná radami, trikmi a lovom rýb. K pravidelným rubrikám patrí technické okienko, kde sa venujeme najčastejším problémom rybárov z oblasti sonarovej techniky, a pravidelnú rubriku tvoria aj aktuality od vody. Tu uverejňujeme fotky a videá všetkých vás, ktorým sa podarilo uloviť peknú rybu a poslali ste nám jej zdokumentovanie. Do výroby novej rybárskej relácie sa môžete zapojiť všetci. Stačí poslať fotografiu na adresu relácia@sports.sk a uvidíte sa na obrazovke. Najkrajšiu fotku odmeníme vždy peknou cenou. Rybárska televízia bola vytvorená pre vás všetkých a jej výrobný štáb tvoria ľudia, ktorí majú s výrobou skúsenosti. Poďte s nami a dosiahneme toho viac. Vaša Rybárska televízia.

Rybárska TELEVIZIA - Nová relácia
Inzeráty 1-3 z 3

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Šport, Športové potreby, náradie

Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Vysoké Tatry a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Dolný Smokovec, Horný Smokovec, Nová Polianky, Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Štrba, Tatranská Polianka, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Tatranské Zruby, Vysoké Tatry, Vyšné Hágy, Ždiar

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang